NAŠE SLUŽBY


Čas dodania rozhoduje. Niekedy stačí tovar doručiť o pár dní, či týždňov, a inokedy čím skôr. Práve preto sme pre Vás vytvorili ponuku štyroch druhov prepráv, ktoré zabezpečia, aby bola Vaša zásielka na mieste určenia v správny čas.

Štandardné vnútroštátne a medzinárodné prepravy

Vy určíte, čo, kedy, koľko a kam, a my zásielku naložíme a doručíme. Áno, aj takéto jednoduché to s nami môže byť, pretože doprava má byť efektívna, nie komplikovaná.

Expresné prepravy

Povedzme, že už zajtra musí byť tovar u príjemcu. Čas tlačí a Vy potrebujete tento problém urgentne vyriešiť. Jednoducho nás kontaktujte a my zásielku rýchlo, presne a efektívne doručíme. Veď nie nadarmo sme odborníkmi na expresnú dopravu.

Dokládkové a zberkové prepravy

Radi by ste previezli menšie množstvo tovaru, ktoré nepostačuje na vyťaženie celého vozidla? Ekonomickým riešením pre časovo nenáročné zásielky môže byť dokládková, alebo zberková preprava. Tovar vyzdvihneme a skompletizujeme s ďalšími objednávkami, aby sme ho neskôr mohli dopraviť na miesto určenia.

Charterové letecké služby

Či už potrebujete zásielku poslať veľmi urgentne, alebo kamkoľvek do sveta bez geografických prekážok, je pre Vás tou správnou voľbou charterová letecká preprava. Vďaka lietadlám vieme náklad doručiť do cieľa už za niekoľko hodín.

Proces transportu

Krok 1
Dopyt prepravy

Prijatie požiadavky s kompletnými údajmi o zásielke a časoch.

Krok 2
Najideálnejšie riešenie

Výber najoptimálnejšieho riešenia prepravy na základe Vašej potreby.

Krok 3
Transport

Vyzdvihnutie a doručenie zásielky s kompletnými informáciami o priebehu prepravy.

Krok 4
Ukončenie objednávky

Potvrdenie o doručení a následné zaslanie prepravných dokumentov s faktúrou.